שאלות נפוצות

מה זה עוזר-נט?

עוזר-נט הינה מערכת חינמית המאפשרת ניהול חכם של עובדי משק בית , היא מאפשרת לכל מעסיק לדעת ולהכיר את מלוא חובותיו וזכויותיו ולצמצם את הסיכונים . המערכת מחליפה למעשה את הדרך הישנה של שאלות ובירורים על כל מיני נושאים קשורים ומגישה את מלוא המידע והכלים לניהול חכם ובטוח.

איך מתחברים למערכת ?

כל המעסיק עובד\ים יכול להיכנס למערכת , לבצע הרשמה קצרה של עצמו כמשתמש , לעבור הליך אימות קצר , ומעתה הוא יכול להתחיל להזין את העובדים שלו תוך התייחסות שונה לכל הסכם העסקה.

חייבים להזין את כל הנתונים ?

המוטיב המרכזי בתכנון המערכת נועד להבטיח אותך המעסיק\ה מאי עמידה בחוקי ההעסקה ומחשיפה לתביעות פליליות וכספיות . כל נתון המסומן כנתון חובה נדרש לצורך כך (חלק מהנתונים נדרשים לפיתוחים עתידיים).

האם השימוש עולה כסף ?

השימוש במערכת הינו חינמי ולא עולה כסף .

האם ניתן לחשב רטרואקטיבית ?

בשלב זה המערכת מחשבת את החבויות בהתאם לנתונים העדכניים , החישוב הרטרואקטיבי נועד להבטיח ולהגן עליך בגין תקופת העסקה הקודמת לשימוש במערכת וישולב בהמשך בכפוף למגבלות משפטיות וחישוביות .

מהי רמת האבטחה של המערכת ? היכן נתוני נשמרים ?

אבטחת המידע ופרטיכם הינם הדברים החשובים לנו ביותר ואנו מתייחסים אליהם במלוא האחריות . המערכת עובדת עם תעודת SSL הנותנת את הביטחון המרבי על הנתונים אשר הזנתם למערכת.

המערכת עובדת בכל ממשק ?

המערכת הינה ריספונסיבית ומתאימה לשימוש הן במחשבים והן בניידים מכל סוג שהוא . בתכנון העתידי יהיה ניתן להשתמש במערכת מאפליקציה ייעודית .