מה זה עוזר-נט ?

נעים להכיר ,
אנחנו שמחים שהגעת לפה ורוצים שתכיר את מערכת עוזר-נט ואת התועלות שלה עבורך . עוזר-נט הינה מערכת לניהול עובדי משק בית והיא נועדה בעצם לאפשר לך להיות שקט\ה ובטוח\ה שהעסקת העוזרת \מנקה\ מטפלת מתנהלת כפי המחויב בחוק .

אני מעסיק\ה ?


מעסיק\ה עובד\ת בעבודות משק בית ? תרשה\י לנו לגלות לך כי על פי החוק את\ה הפכת ל "מעסיק" לכל דבר ועניין . ככזה עליך החובה החוקית לוודא כי "עובדיך" מקבלים את מלוא הזכויות המוקנות להם על פי חוק. אי עמידה בחובותיך אלו חושף אותך לתביעות פליליות וכספיות.

אני לא מבין בזה כלום !


רוב מוחלט של מעסיקי עובדי משק בית אינו מבין בכלל מה הן חובותיו ומהן זכויות העובד , גם מנהלי חברות ועצמאיים המעסיקים עובדים רבים אינם מכירים את כלל החובות והזכויות החלות על פי חוק , ובדיוק לשם כך הם מעסיקים חשבי שכר , רואי חשבון ועורכי דין המוציאים לעובדים תלושי שכר מפורטים ומגנים על המעסיק מחשיפות מיותרות. אולם את\ה המעסיק עובד בסך העסקה קטן ושולי ,מה האופציות העומדות לרשותך ? בדיוק לשם כך הוקם עוזר-נט

עוזר-נט מערכת לניהול עובדי משק בית


בעוזר-נט הבינו כי החוק אינו מקנה שום הנחה (למעט הפקת תלוש שכר) ואי ידיעת החוק אינה פוטרת את המעסיק משום חובה חוקית , כמו כן ברור כי פניה לגורם מקצועי הינה יקרה וחסרת פרופורציה לסך כל העבודה . שמנו דגש על הצרכים והחובות שלכם ואנו מנסים לשלב את כל הכלים אשר יתנו לכם שקט ובטחון כי מחד אינכם חשופים לתביעות ומנגד אתם מודעים למלוא חובותיכם .

החזון


איננו מתיימרים לחנך ולכפות על איש כיצד יתנהג לעובדיו , אולם אנו רואים חשיבות בחשיפה ובהארת הסיכונים הכרוכים בהגדרתך כ "מעסיק" . אנו נפעל לתת לכם את מלוא הכלים ,הידע והאזהרות על מנת שתוכלו לוודא כי אינכם פוגעים בזכויות העובדים שלכם ואינכם חשופים לתביעות מכל סוג שהוא . אנו מאמינים כי בכל התקשרות בהסכם עבודה חשוב לשמור על מצב בו כל הצדדים מקבלים את מלוא זכויותיהם החוקיות וכי רק התקשרות כזו תבטיח את התועלות לכלל הצדדים.

אודות המערכת


מערכת עוזר-נט הינה בשלב הנוכחי גרסה ראשונית ובהרצה , כחלק מהגדרה זו המערכת עובדת בפונקציונאליות חלקית ובעתיד הקרוב ישולבו בה באופן הדרגתי כלים נוספים אשר יעזרו ויסייעו לכם בהיבטים נוספים הקשורים להעסקת עובדי משק בית . מתוך הבנה לסיכונים ולחשיפות הקיימים בתחום זה החלטנו לאפשר שימוש כבר כעת בפונקציונאליות החלקית וזאת מתוך שאיפה והבנה כי היא מאפשרת צמצום של חשיפות בתחומים המרכזיים:
  • הסכם העסקה
  • חישוב שכר
  • ביטוח לאומי
  • ביטוח בריאות
  • ביטוח פנסיוני
  • תיעוד
  • חופשות
  • דמי הבראה

בשלב זה המערכת אינה נותנת פתרונות לעובדים זרים , ולחשיפות רטרואקטיביות. אנו מאמינים בכם המשתמשים ונודה לקבלת הערות והארות על צרכים כלליים ופרטניים אשר ישפרו את התועלות וחווית השימוש בעוזר-נט